Cygańskie stylizacje włosów na pokazie Roberta Kupisza

Informacja prasowa,
Warszawa, 21 grudnia 2012 r.

Cygańskie stylizacje włosów na pokazie Roberta Kupisza

Najnowsza modowa kooperacja brytyjskiej marki do stylizacji i pielęgnacji włosów TONI&GUY to współpraca z topowym polskim projektantem Robertem Kupiszem. 14 grudnia 2012r odbył się jego kolejny spektakularny pokaz na sezon jesień- zima 2013/14, którego główną inspiracją była kultura cygańska. Scenariusz pokazu pełen był kulturowych odniesień, które stały się idealnym tłem dla charakterystycznie wystylizowanych modelek i modeli. Nieodłącznym elementem sylwetek były fryzury, które powstały dzięki współpracy z kultową brytyjską marką do stylizacji i pielęgnacji włosów Toni&Guy. Burza cygańskich fal o obłędnym połysku powstała dzięki gamie kosmetyków z 4 linii: casual, glamour, classic i creative. Modelujący żel do włosów w spray’u, żel modelujący loki, nawilżający spray nadający włosom blask czy ekstremalnie utrwalający lakier to tylko niektóre kosmetyki użyte podczas stylizacji. Również modele odznaczali się specyficznymi dla cygańskiego stylu fryzurami. Głównym produktem użytym do uzyskania takiego efektu była nabłyszczająca pomada do włosów z linii męskiej Toni&Guy. Fryzury modelek podczas pokazu nawiązywały do idei total look: efektowne fale idealnie współgrały z oryginalnymi “cygańskimi” propozycjami projektanta.

TONI&GUY współpracuje z Robertem Kupiszem od kwietnia tego roku, kiedy projektant objął stanowisko Doradcy Wizerunkowego marki w Polsce. Praca Roberta idealnie odzwierciedla ideę total look’u, który jest motywem przewodnim marki: stylizacja powinna być zgrana z fryzurą.

Doceniam oryginalny styl kreowany od lat przez TONI&GUY. Dzięki czterem liniom stylizacyjnym tej marki – Casual, Classic, Glamour i Creative, każdy może pozwolić sobie na zabawę wizerunkiem. Jednego dnia możesz być zbuntowaną rockmenką, innego dnia boho girl w romantycznej odsłonie – mówi Robert Kupisz. Do marki TONI&GUY mam też osobisty sentyment, dzięki udziałowi w ich szkoleniach w Londynie wiele lat temu. Tym bardziej jest mi teraz miło doradzać TONI&GUY
w kwestiach wizerunkowych.

03

Authors

Related posts

Top