Filmy dla dzieci

WRZEŚNIOWY POWRÓT TROLLI

INFORMACJA PRASOWA Warszawa, 1.09.2017 WRZEŚNIOWY POWRÓT TROLLI Ubiegłoroczny hit kinowy dla dzieci „Trolle” już we wrześniu br. będzie miał swoją premierę telewizyjną. Film pokaże CANAL+.

INFORMACJA PRASOWA
Warszawa, 1.09.2017

WRZEŚNIOWY POWRÓT TROLLI

Ubiegłoroczny hit kinowy dla dzieci „Trolle” już we wrześniu br. będzie miał swoją premierę telewizyjną. Film pokaże CANAL+. Na 2020 rok twórcy animacji zaplanowali jej kontynuację. Dzieci, które już nie mogą doczekać się drugiej części zbierają gadżety z filmu. Jakie? Przedstawiamy kilka najpopularniejszych.

Dzieci uwielbiają utożsamiać się z bajkowymi postaciami, a przede wszystkim kolekcjonować gadżety przedstawiające bohaterów kinowych hitów. Mogą to być figurki dodawane do zestawów restauracyjnych, szkolne przybory, ubrania, czy pościel. Z każdą ekranizacją pomysłów na zabawki i drobiazgi reklamujące film przybywa, co również wpływa na wyniki jego oglądalności.

Filmowe zakupy na nowy rok szkolny
Początek września to moment, kiedy dzieci biegną z rodzicami do sklepu, by – korzystając z okazji zakupów na nowy rok szkolny – zdobyć choćby drobiazg, który będzie im przypominał ulubioną animację. Najbardziej popularne są zeszyty i przybory szkolne z wizerunkami filmowych postaci, a także ubrania. Fani filmu „Trolle” mają duży wybór atrakcyjnych gadżetów. Dla młodszych dzieci powstały specjalne plastikowe zestawy śniadaniowe, które nigdy się nie zbiją, a dla starszych torby, plecaki, pudełka na biżuterię, zestawy do malowania, a nawet namioty. Wszystkie oczywiście z postaciami Trolli. Dzieci cieszą też poduszki, pościele, a przede wszystkim ubrania, na których nadrukowane zostały filmowe stwory. W końcu kto nie lubi zasypiać w „objęciach” ulubionej postaci, nosić piżam czy T-shirtów z ich pyszczkami. A co z bielizną? Polska marka Wola już znalazła sposób, by codziennie mieć przy sobie swojego stworka, a przy tym wyglądać znakomicie. W sklepie internetowym znajdziemy rajstopki i skarpety, których wzory powstały na wzór sympatycznych postaci z filmu.

– Z okazji premiery filmu „Trolle”, widząc jak dużą popularnością się on cieszy, Wola postanowiła zaoferować wszystkim fanom ekranizacji skarpety z filmowymi stworkami. Kolekcja „Trolle” po hicie kinowym budzi ogromnie zainteresowane, nie tylko ze względu na kolorowe postacie, ale również dzięki doskonałej jakości wykonania skarpet. Chcemy, by każdy maluch, niezależnie od tego gdzie jest, miał przy sobie swojego ulubionego filmowego trolla. – mówi Karolina Kochańska, marketing manager firmy Wola.
W 2016 roku „Trolle” wzbudziły sensację nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Kontynuacja filmu z pewnością okaże się kolejnym strzałem w dziesiątkę, co z pewnością sprawi, iż na rynku pojawią się kolejne, jeszcze bardzie pomysłowe gadżety z trollami. Jakie? Już niedługo się przekonamy.

Produkty firmy Wola można kupić w sklepie firmowym na terenie zakładu produkcyjnego
w Zduńskiej Woli, w sieci drogerii Rossmann, supermarketach Auchan i Carrefour oraz Adesso (Textilmarket). Możliwe są także zakupy online za pośrednictwem sklepu internetowego www.wola.pl. Dziecięca kolekcja Woli cieszy się powodzeniem nie tylko
w kraju, ale także zagranicą. Od wielu lat produkty polskiej firmy eksportowane są m.in. do Włoch, Francji, Niemiec czy Szwecji. Więcej informacji: www.wola.pl.